• नेपालभाषाकाे ‘जित स्वया व मिसां’ म्युजिक भिडियो सार्वजनिक


    काठमाडौं । तिर्थमान महर्जनको रचनामा जित स्वया व मिसां नेपाल भाषाको म्युजिक भिडियो थाहा सञ्चार ९९.४ मेगाहर्ज झी कलाकार सं सञ्चालक राजेन्द्र डंगोलवाट विशेष कार्यक्रमबाट सञ्चालन गरि नेपालभाषाको म्युजिक भिडिओ गितको रचनाकार तिर्थमान महर्जनवाट कलाकारहरुलाइ मायाको चिनो हस्तान्तरणगरि हाइलाइट नेपालबाट सार्वजनिक गरिएको छ ।

    उक्त म्यूजिक भिडियोमा स्वर शिव साही, मानिक शाही र इलिशा महर्जनको रहेको छ भने कलाकारहरुमा चिरपरिचित नेपालभाषाका कलाकार राजी किपु, राजु महर्जन, रेश्मा महर्जन, सिजन शाक्य, तिर्थमान महर्जन व इलिसा महर्जनले अभिनय गर्नुभएको छ भने उक्त म्युजिक भिडियोको निर्देशन संगीतकार तथा गायक शिव शाहीले गर्नु भएको छ भने कोरियोग्राफी स्वय कलाकार राजी किपु र मेकअप सनमकुमार श्रेष्ठले गर्नु भएको छ ।

    यस म्यूजिक भिडियोको छांयाड्ढन राजेन्द्र डंगोलले गर्नुभएको छ भने छायांकन पक्ष एकदम उत्कृष्ट रहेको छ । कलाकारहरुलाई राम्रो अभिनय गराउनको निमित्त निर्देशक शिव शाही सफल भएको देखिन्छ । यस म्यूजिक भिडियोले छुट्टै मनोरञ्जन दिनेमा निर्देशकको भनाई रहेको छ साथै कलाकार राजुु महर्जन, राजी किपूको बेजोड अभिनय लगायत साथसाथै कलाकारहरुको उत्कृष्ट अभिनय रहेको युटियूब मार्फत हेर्न सकिन्छ ।

    Facebook Comments Box