• सुविन्द्र श्रेष्ठ

  • प्रकाशित मिति:१५ श्रावण २०७९, आईतवार


  बिज्ञापन
 • टोखाको झुडोलमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा एकको मृत्यु, एक घाइते

  टोखा टाइम्स, काठमाडौँ । टोखा नगरपालिका-३ झुडोलमा आइतबार मोटरसाइकल र स्कुटर एकापसमा ठक्कर खाँदा एकजनाको मृत्यु भएको छ भने एक जना घाइते भएका छन् ।

  महानगरीय प्रहरी प्रभाग कार्यालय टोखाका अनुसार मृत्यु हुनेमा तार्केश्वर नगरपालिका मनमैजु बस्ने २६ वर्षीय रोजिना महर्जन रहेकी छन् । दक्षिणबाट पश्चिमतर्फ आउँदै गरेको बा ९६ प २४४५ नम्बरको मोटरसाइकल र विपरीत दिशाबाट जाँदै गरेको बा २९ प १०९८ नम्बरको स्कुटर एकापसमा ठक्कर खाएको थियो । मृतक महर्जनको उपचारका लागि ग्राण्डी अस्पतालतर्फ ल्याउँदै गर्दा बाटोमा नै मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । मृतक ग्रीनसिटी अस्पतालमा नर्सका रुपमा कार्यरत रहेकी थिइन् ।

  त्यस्तै, दुर्घटनामा परी मोटरसाइकल चालक टोखा नगरपालिका-३ का २४ वर्षीया समीर श्रेष्ठ गम्भीर घाइते भएका छन्। घाइते श्रेष्ठको अनुहार र बाँया खुट्टामा चोट लागेको र उनको ग्राण्डी अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ ।

  Facebook Comments Box