• टोखा टाइम्स

  • प्रकाशित मिति:२६ माघ २०७९, बिहीबार


  बिज्ञापन
 • ४२ औं जापानी भाषा वक्तृत्वकला प्रतियोगिता हुने

  टोखा टाइम्स, काठमाडौँ । नेपाल जापानिज भाषा शिक्षक संगठन (जाल्टान) ले विगत लामो समय देखि आयोजना गर्दै आएको All Nepal Japanese Language Speech Contest हुने भएको छ । जापान फाउण्डेशको प्रायोजन र नेपाल स्थित जापानी राजदुताबासको सहयोगमा जाल्टानले हरेक वर्ष आयोजना गर्दै आएको यस प्रतियोगिता, जापानी भाषा अध्ययनरत विद्यार्थीलाई नियामानुसार जुनियर र सिनियर समूहमा छुटाइ आयोजना गर्न लागेको वक्तृत्वकला प्रतियोगिता इन्चार्ज श्री रबि श्रेष्ठले जानकारी दिनु  भएको छ ।

  युक्त कार्यक्रम मार्च १८ मा Hotel Crowne Imperial, रविभवन, काठमाडौँमा हुने भएको छ । प्रतियोगिता को फारम जाल्टानको वेबसाइट jaltan.org.np र फसबूक पेज facebook.com/jaltan.org बाट डाउनलोड गरी फ्रेब्रुअरी २८, २०२३ भित्र जाल्टान अथवा जाल्टान को इमेल मार्फत बुझाउन सकिने जानकारी श्रेष्ठले दिनु भएको छ ।

   

  #jaltan

  Facebook Comments Box