• सुविन्द्र श्रेष्ठ

  • प्रकाशित मिति:२७ पुष २०७८, मंगलवार


  बिज्ञापन
 • काठमाडौँ उपत्यकामा ‘स्मार्ट लकडाउन’ (आदेशसहित)

  टोखा टाइम्स, काठमाडौँ । कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) को संक्रमण दर बढ्दै गएपछि काठमाडौँ उपत्यकामा  ‘स्मार्ट लकडाउन’सँगै कडाइ गरिएको छ ।

  मंगलबार काठमाडौँ उपत्यकाका तीन जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरुको बैठकले उपत्यकामा स्मार्ट लकडाउन गर्नुका साथै कडाइ गर्ने निर्णय गरेको हो । कोभिड-१९ संकट व्यवस्थापन केन्द्र (सीसीएमसीसी) र गृह मन्त्रालयको निर्देशनअनुसार काठमाडौँ उपत्यकामा कडाइ गरिएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौँले जनाएको छ ।

  जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौँको सूचनाअनुसार घर बाहिर वा सार्वजनिक स्थलमा निस्किदा सवैले अनिर्वाय मास्कको प्रयोग गर्नु पर्ने, साबुन पानीले हात धुनु पर्ने र स्वास्थ्य सम्बन्धि मापण्डको पालना गर्नु पर्नेछ । उपत्यकामा स्मार्ट लकडाउन आज राति १२ बजेदेखि लागू हुनेछ ।

  बैठकले भीडभाड तथा राजनीतिक गतिविधिमा रोक लगाउने, सार्वजनिक ठाउँमा २५ जना भन्दा बढी भेला हुन रोक लगाउने, सार्वजनिक स्थलमा जाँदा माघ ७ देखि खोप लगाएको कार्ड देखाउनुपर्ने, माघ १५ सम्म  विद्यालय बन्द गर्नेलगायत निर्णय गरेको छ ।

   

  Facebook Comments Box